Silaterm White 600/5 kg pro vlepení kamnářské
perlinky i zdění krbů.
| Výrobce | Silaterm |
| Kód produktu | Silaterm White 600/5 |
| Dostupnost | skladem |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Silaterm White 600/5 kg je kamnářské lepidlo bílé barvy s hydraulickou vazbou, s tepelnou odolností do 600 °C, které se používá jako nosná vrstva pro kamnářskou perlinku, ale také pro zdění plášťů krbů
a hypokaustů. Můžete jej použít na lepení liaporových i šamotových tvarovek.
Doba zpracovatelnosti je cca 120 minut. Není určeno do přímého kontaktu s ohněm.
| Vazba: | hydraulická |
| Teplota použití: | 600,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 120,0 min. |
| Balení: | 5,0 kg |
| Barva obalu: | bílá |
| Zrnitost v mm: | 0-0,6 |
| Spotřeba vody: | 0,3 l/ 1 kg |
| Vydatnost balení: | 4-4,2 m2 |
| Maximální síla vrstvy: | 10 mm |