Silaterm kamnářská perlinka
| Výrobce | Silaterm |
| Kód produktu | Itkp |
| Dostupnost | skladem |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Silaterm kamnářská perlinka pro armování ploch krbů a kamen je nehořlavá a odolná do teploty 550°C. Je odolná vůči kyselému a zásaditému prostředí. Není určena pro přímý kontakt s ohněm.
Pro vlepení perlinky můžete použít např. kamnářské lepidlo Silaterm White 600.
| Teplota použití: | 550,0 °C |
| Teplotní odolnost: | 550°C |
| Balení: | po metrech, š.1,1 m |
| Velikost oka: | 3x3,5 mm |