Rovná deska Silapor 3G - 700x220x75 mm je
stavební deska pro stavbu krbu.
| Výrobce | Silaterm |
| Kód produktu | Sp75n |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Rovná deska Silapor 3G - 700x220x75 mm je stavební deska pro stavbu
teplovzdušných a teplovodních krbů. Používá se např. pro boční sloupky
vedle krbové vložky.
Doporučená lepidla: Rath Hafnerkleber Profix, Rudomal 1100,
| Hmotnost: | 9,0 kg |
| Objemová hmotnost: | 750,0 kg/m3 |
| Teplota použití: | 500,0 °C |
| Rozměr v mm (dl./v./tl.): | 700/220/75 |
| Tepelná vodivost při 200°C: | 0,48 W/mk |
| Pevnost v tlaku: | 4,7 Mpa |