Rovná deska Silapor 3G - 1000x250x50 mm je základní
stavební deska pro stavbu krbu. Používá se jako překlad
nad krbovou vložkou.
| Výrobce | Silaterm |
| Kód produktu | Sp100n |
| Dostupnost | skladem |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Rovná deska Silapor 3G - 1000x250x50 mm je základní stavební deska pro stavbu
teplovzdušných a teplovodních krbů. Používá se jako překlad nad krbovou vložkou.
Doporučená lepidla: Rath Hafnerkleber Profix, Rudomal 1100,
| Hmotnost: | 10,0 kg |
| Objemová hmotnost: | 750,0 kg/m3 |
| Teplota použití: | 500,0 °C |
| Rozměr v mm (dl./v./tl.): | 1000/250/50 |
| Tepelná vodivost při 200°C: | 0,48 W/mk |
| Pevnost v tlaku: | 4,7 Mpa |