Rovná deska Silapor 3G - 1000x250x100 mm se používá např. jako římsa nad krbovou vložkou.
| Výrobce | Silaterm |
| Kód produktu | Sp25 n |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Rovná deska Silapor 3G - 1000x250x100 mm se používá např. jako překlad nad krbovou vložkou
v krbové obestavbě.
Doporučená lepidla: Rath Hafnerkleber Profix, Rudomal 1100,
| Hmotnost: | 19,0 kg |
| Objemová hmotnost: | 750,0 kg/m3 |
| Teplota použití: | 500,0 °C |
| Rozměr v mm (dl./v./tl.): | 1000/250/100 |
| Tepelná vodivost při 200°C: | 0,48 W/mk |
| Pevnost v tlaku: | 4,7 Mpa |