Přírodní hliněná omítka Rath Lehmputz L1/25 kg
přírodní barvy.
| Výrobce | Rath |
| Kód produktu | RA-R040330K25 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Přírodní hliněná omítka Rath Lehmputz L1/25 kg je hotově namíchaná omítka s přísadou konopných vláken a má přírodní barvu. Je použitelná pro omítání všech stěn akumulačních kamen, sporáků nebo krbů. Jako podklad použijte maltu Rath Hafnermortel H - Universal Super.
Do omítky se vkládá jutová armovací síťka.
Omítka se po rozdělání s čistou pitnou vodou a důkladném promíchání nanáší na
suchý, prachu zbavený podklad při teplotě prostředí nad +5°C.
Optimální tloušťka nanášené vrstvy je 6 mm, ale lze ji nanášet až do 15 mm.
Omítka je určena pro teploty do cca 200°C.
| Vazba: | hydraulická |
| Teplota použití: | 200,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 320,0 min. |
| Balení: | 25,0 kg |
| Barva obalu: | hnědá |
| Zrnitostv mm:: | 0-2 |
| Spotřeba vody:: | 5,2 l / 25 kg |
| Spotřeba v 1 mm vrstvě: | 1,8 kg/m2 |
| Tloušťka vrstvy: | 6-15 mm |