Rath Hafnermortel H - jemná 0-1mm/25 kg (Universal Super) je žáruvzdorná malta do přímého kontaktu s ohněm s .
| Výrobce | Rath |
| Kód produktu | RA-R040170K25 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Rath Hafnermortel H (Universal Super) 0-1 mm/25 kg je kamnářská malta keramicko-hydraulické vazby do přímého kontaktu s ohněm, s tepelnou odolností do 1000 °C.
Používá se pro zdění ohnišť, tahů i plášťů akumulačních kamen, sporáků a lepení kachlů.
Malta je vhodná i pro armování a k přípravě podkladu pod hliněné omítky.
Doba zpracovatelnosti je cca 64 minut.
Zpracování: Malta se musí za sucha promíchat. Opakovaným rozmícháváním již rozdělané malty
se může prodloužit doba použitelnosti.
| Vazba: | hydraulicko-keramická |
| Teplota použití: | 1 000,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 64,0 min. |
| Balení: | 25,0 kg |
| Barva obalu: | zelená |
| Zrnitost v mm: | 0-1 |
| Spotřeba vody: | 5,5 l/ 25 kg |
| Tloušťka spáry: | 3 - 40 mm |
| Doba zpracovatelnosti: | 64 min |