Lepidlo Ortner Haftmortel Creme/20 kg ke stavbě pláště
krbu, ale i ke spárování a omítání.
| Výrobce | Ortner |
| Kód produktu | OR-1100002 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Lepidlo Ortner Haftmortel Creme / 20 kg je lepidlo i malta přírodně bílé barvy s rychlou hydraulickou vazbou s podobnými vlastnostmi jako Ortner Haftmortel "Original", určené k lepení keramiky a šamotových desek a pro stavbu plášťů sálavých krbů a akumulačních kamen , ale navíc je možné s tímto lepidlem i spárovat a omítat ! Teplota použití 1000°C.
Doba zpracovatelnosti je 10 minut, proto rozmíchávejte po malých dávkách, které stihnete použít.
Doporučení: Lepidlo se musí předem za sucha promíchat ! Pro prodloužení doby zpracovatelnosti
lze použít Ortner Zpomalovač tuhnutí.
| Vazba: | hydraulická |
| Teplota použití: | 1 000,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 10,0 min. |
| Balení: | 20,0 kg |
| Barva obalu: | béžová |
| Zrnitost v mm: | 0-1,2 |
| Spotřeba vody: | 0,26 l/ kg |
| Spotřeba pro 1 mm vrstvu: | 1,1 kg/m2 |
| Tloušťka vrstvy: | max. 50 mm |