Lepidlo Ortner Haftmortel "Original"/20 kg k lepení keramiky a šamotů a ke stavbě plášťů sálavých staveb
| Výrobce | Ortner |
| Kód produktu | OR-1100001 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Lepidlo Ortner Haftmortel "Original" / 20 kg je lepidlo i malta šedé barvy s rychlou hydraulickou vazbou určené k lepení keramiky a šamotových desek a pro stavbu plášťů sálavých krbů a akumulačních kamen . Teplota použití 1000°C.
Doba zpracovatelnosti je 10 minut, proto rozmíchávejte po malých dávkách, které stihnete použít.
Doporučení: Lepidlo se musí předem za sucha promíchat ! Pro prodloužení doby zpracovatelnosti
lze použít Ortner Zpomalovač tuhnutí.
| Vazba: | hydraulická |
| Teplota použití: | 1 000,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 10,0 min. |
| Balení: | 20,0 kg |
| Barva obalu: | hnědá |
| Zrnitost v mm: | 0-2 |
| Spotřeba vody: | 0,25 l/ kg |
| Spotřeba pro 1 mm vrstvu: | 1,1 kg/m2 |
| Tloušťka vrstvy: | max. 50 mm |