Krbová kamna Laredo - kámen s obkladem z akumulačního mastku a designovým prosklením dvířek.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | LARXE 20 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna LAREDO - kámen jsou kamna tvaru elipsy s kamenným obkladem z akumulačního mastku. Kamna Laredo jsou vhodná do nízkoenergetických staveb.
Kamna jsou rozměrově stejná jako kamna Evora, ale mají designové prosklení oblých dvířek.
Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Moderní potištěné sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky.
Na dřevěnou nebo vinylovou podlahu můžete položit před kamna přísuvné obloukové sklo tl. 6 mm, které ochrání podlahu před poškozením.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+mastek |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,1 kW |
| Maximální výkon: | 6,6 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 150,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 871,0 mm |
| Hmotnost: | 133,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,4 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 528/1004/398 |