Kachlová krbová kamna Evora - keramika s obkladem z keramických kachlí a ocelovým rámem dveří.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | EVOYE 10 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna EVORA - keramika jsou kamna tvaru elipsy s ocelovými dvířky a moderním kachlovým obkladem. Na výběr je 16 barevných glazur. Snadno tak kamna sladíte s vaším interiérem, kde mohou krásně vynikat. Kamna Evora jsou vhodná do nízkoenergetických staveb.
Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Oblé sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky.
Na dřevěnou nebo vinylovou podlahu můžete před kamna položit přísuvné obloukové sklo tl. 6 mm, které ochrání podlahu před poškozením.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 5,1 kW |
| Maximální výkon: | 6,6 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 150,0 m3 |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 871,0 mm |
| Hmotnost: | 116,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,5 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 528/1004/398 |