Wolfshoher šamotová hurdiska 1000x250x40 mm
| Výrobce | Wolfshoher |
| Kód produktu | WH-303859 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Wolfshoher šamotová hurdiska 1000x250x40 mm v kvalitě WKS je dutá šamotová
deska pro použití v místech, kde jsou velké teplotní změny - např. jako strop kachlových
kamen nebo sporáků, záklop vytápěné lavice vedle krbu. Boky hurdisky jsou pero-drážka
pro lepší napojení.
Hlavní výhodou ve srovnání s plnou šamotovou deskou je velká pevnost v ohybu
a nižší tepelná vodivost.
Zpracování : hurdisky lze řezat vodní pilou.
K lepení doporučujeme lepidlo Ortner Haftmortel Original
| Hmotnost: | 12,8 kg |
| Objemová hmotnost: | 1 900,0 kg/m3 |
| Teplota použití: | 1 200,0 °C |
| Rozměr v mm (dl./v./tl.):: | 1000/250/40 |
| Tepelná vodivost při 100°C:: | 0,718 W/mK |
| Nosnost v kg:: | 100 |