Wolfshoher šamotová deska 400x200x30 mm pro
stavbu všech částí kachlových kamen.
| Výrobce | Wolfshoher |
| Kód produktu | WH-305858 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Wolfshoher šamotová deska 400x200x30 mm se vyznačuje snadnou opracovatelností,
vysokou pórovitostí a nízkou tepelnou roztažností. Šamot je vyráběn technologií
plastického tažení nebo přelisováním. Desky jsou vhodné pro stavbu plášťů těžkých
akumulačních staveb a hypokastů.
Zpracování desek: desky se dají snadno lámat lamačkou nebo řezat vodní pilou
nebo nasucho.
Na lepení pláště kamen doporučujeme lepidlo Ortner Haftmortel Original , Haftkleber,
Rath Universal Super, Rath Profix. K lepení ohniště malta WH Univerzální malat HKM,
Ortner Versetzmortel, Rath Universal Super.
| Hmotnost: | 4,5 kg |
| Objemová hmotnost: | 1 900,0 kg/m3 |
| Teplota použití: | 1 200,0 °C |
| Rozměr v mm (dl./v./tl.):: | 400/200/30 |
| Tepelná vodivost při 100°C:: | 0,718 W/mK |