Wolfshoher šamotová deska 1000x500x30 mm - omítací
- pro lepší přilnavost omítky
| Výrobce | Wolfshoher |
| Kód produktu | WH-302755 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Wolfshoher šamotová deska 1000x500x30 mm - omítací - má speciálně
upravený povrch - z jedné strany jsou kónické drážky, které zajistí výbornou přilnavost
odmítky. Kamnářskou omítku lze nanášet přímo s s armovací siťkou.
Šamot se vyznačuje vysokou pórovitostí a nízkou tepelnou roztažností. Je vyráběn technologií
plastického tažení nebo přelisováním. Desky jsou vhodné pro stavbu plášťů těžkých
akumulačních staveb a hypokastů.
Zpracování desek: desky se dají snadno lámat lamačkou nebo řezat vodní pilou
nebo nasucho.
Na lepení pláště kamen doporučujeme lepidlo Ortner Haftmortel Original , Haftkleber,
Rath Universal Super, Rath Profix. K lepení ohniště malta WH Univerzální malat HKM,
Ortner Versetzmortel, Rath Universal Super.
| Hmotnost: | 27,2 kg |
| Objemová hmotnost: | 1 900,0 kg/m3 |
| Teplota použití: | 1 200,0 °C |
| Rozměr v mm (dl./v./tl.):: | 1000/500/30 |
| Tepelná vodivost při 100°C:: | 0,718 W/mK |