Krbová kamna Werfen 9 - černý plech s teplovodním výměníkem
a širokým ohništěm na polena 50 cm jsou vhodná do větších interiérů.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0419018150000 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Teplovodní krbová kamna Werfen 9 - černý plech s širokým ohništěm a spodním zásobníkem na dřevo jsou výkonem 4 - 12 kW (8,4 kW do vody a cca 3,6 kW do vzduchu ) vhodná pro vytápění větších interiérů.
Ohniště kamen je vyloženo šamotem, na dně je rošt s popelníkem. Primární vzduch přichází
pod rošt, sekundární vzduch oplachuje sklo a terciální vzduch v zadní části kamen zajišťuje
dopalování zbytkových částic. Regulace hoření Easy Control je v čele kamen pod dvířky.
V horní zadní části kamen je regulátor zatápěcí klapky pro lepší rozhoření kamen.
Wxterní přisávání vzduchu pr. 100 mm je ze zadní stěny, vývod kouřovodu pr. 160 mm
je pouze nahoru.
Do kamen lze doplnit vychlazovací smyčku jako ochranu proti přetopení kamen (volitelné příslušenství). Teplovodní výměník se čistí pomocí táhla a stírací lišty z čelní strany po sundání horního čela nad dvířky.
Teplovodní výměník je vyjímatelný, lze jej nahradit záslepkou (volitelné příslušenství) a kamna provozovat pouze jako teplovzdušná.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 12,2 kW |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Výkon výměníku: | 8,4 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 15,0 l |
| Vytápěcí schopnost: | 220,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 160 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 221,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 3,6 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl) v mm: | 661/1022/656 |