Kuchyňský sporák VSP 9112-V Klaudie bordo pravý
s teplovodním výměníkem.
| Výrobce | KVS Moravia |
| Kód produktu | VSP-9112.4382-V |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Teplovodní kuchyňský sporák VSP-9112-V Klaudie bordo pravý s prosklenou troubou a prosklenými litinovými dvířky ohniště s přívodem sekundárního vzduchu pro čisté spalování. Tento sporák s teplovodním ohřívačem (výměníkem) propojuje výhody spotřebiče určeného k vaření, pečení pokrmů a kotle na ústřední vytápění. Ohniště je trochu rozměrnější na úkor trouby, přesto je trouba dobře funkční .
Celkový výkon sporáku je 11,4 kW, z toho do vody 3,8 kW a do prostoru cca 7,6 kW.
Teplovodní ohřívač ve tvaru „L“ je umístěn na zadní a boční straně topeniště (náhradou za šamotové cihly). Vývody pro připojení do topného systému jsou na zadní stěně spotřebiče. Z důvodu omezeného prostoru, v konstrukci sporáku, je teplovodní ohřívač menších rozměrů a tudíž s menším obsahem vody (9 l). Proto doporučujeme sporák zapojovat do okruhu s nuceným oběhem vody (s čerpadlem). Spotřebič s teplovodním ohřívačem nelze provozovat bez napojení na otopný systém!
Ocelová plotna v nerezovém rámu je precizně zabroušena. Z čelní strany je chromované madlo.
Pečící trouba o velikosti 300x250x430 mm je na pravé straně a je smaltovaná, takže povrch je odolný proti propálení a snadno se udržuje. V litinových dvířkách trouby je integrovaný teploměr pro rychlou a přesnou kontrolu teploty. Součástí dodávky je nerezový rošt do trouby a hluboký pečící plech.
Sporák je vybaven mechanickou přepínací klapkou pro vaření nebo vaření a pečení. Spaliny tak odchází z topeniště rovnou pod plotnou do komínu a nebo pod plotnou a kolem celé pečící trouby a následně v zadní části do komínu.
Vývod kouřovodu je napravo horní , boční nebo zadní.
Regulace výkonu sporáku je pomocí otočného kolečka ve spodních dvířkách k popelníku
a ovladačem sekundárního vzduchu.
Ve spodní části sporáku je výsuvná zásuvka pro uložení dřeva.
Barevné varianty smaltovaného pláště jsou: zelená, bordo a antracit
Možnost dodání sporáku včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Nominální výkon: | 11,4 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 150,0 m3 |
| Účinnost: | 81,7 % |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Výkon výměníku: | 3,8 kW |
| Průměr kouřovodu: | 120 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 735,0 mm |
| Odkouření boční: | Ano |
| Trouba: | Ano |
| Provedení: | ohniště vlevo |
| Hmotnost: | 175,0 kg |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Obrat paliva: | 3,0 kg/h |
| Maximální délka polen: | 45,0 cm |
| Rozměr v mm: (š./v./hl.): | 924/850/600 |
| Rozměr trouby v mm: (š./v./hl.: | 300/250/430 |