Sporáky Sporáky teplovodní KVS MoraviaVSP-9100-V zelený pravý
VSP-9100-V zelený pravý
Kuchyňský sporák VSP-9100-V zelený pravý
s chromovanými doplňky a s teplovodním výměníkem.
Výrobce KVS Moravia
Kód produktu VSP-9100.7382-V
Dostupnost 3 týdny
Doprava zdarma
Záruční lhůta 24 měsíců
Doprava zdarma
52 990 Kčvčetně DPH
Celkový výkon sporáku je cca 10 kW , z toho do vody 3,4 kW a do prostoru cca 6,6 kW.
Sporák má dvouplášťovou konstrukci, která zajiš'tuje konvekční proudění vzduchu.
Pečící trouba  o velikosti 400x294x482 mm je na pravé straně a je smaltovaná, takže povrch je odolný proti propálení a snadno se udržuje. Ve dvířkách trouby je integrovaný teploměr pro rychlou a přesnou kontrolu teploty.  Součástí dodávky je nerezový rošt do trouby a hluboký pečící plech.
Vývod kouřovodu je vpravo horní , boční nebo zadní.
Regulace výkonu sporáku je pomocí otočného kolečka ve spodních dvířkách k popelníku.
Ve spodní části sporáku je výsuvná zásuvka pro uložení dřeva.
Barevné varianty smaltovaného pláště jsou:  zelená, bordo a antracit
Materiál:ocel
Nominální výkon:10,0 kW
Vytápěcí schopnost:150,0 m3
Rozsah výkonu:11,7 kW
Účinnost:85,2 %
Teplovodní výměník:Ano
Výkon výměníku:3,4 kW
Průměr kouřovodu:120 mm
Odkouření horní:Ano
Odkouření zadní:Ano
Osa zadního odkouření:735,0 mm