Krbová vložka Vesuvio II/2S - celoskleněné dveře,
o výkonu 7,6 kW.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0619062151000 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová vložka Vesuvio II/2S - celoskleněné dveře, s rovným designovým prosklením,
s výkonem 7,6 kW a terciálním přísunem vzduchu do ohniště je vhodná pro středně velké interiéry..
Vložka je ocelová, dveře jsou celoskleněné s designovým podtmaveným sklem, vystýlka z žárobetonu zajišťuje dokonalé spalování. Na dně je rošt s popelníkem.
Krbová vložka má odkouření nahoru pr. 160 mm a hrdlo pro připojení externího
přisávání vzduchu pr. 100 mm. Přiváděný vzduch se rozděluje pod rošt, na oplach skla
a do zadní stěny - terciální vzduch.
Regulace hoření Easy control je umístěna na čelní straně pod dvířky.
Volitelné příslušenství: stojan pod krbovou vložku
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rovné |
| Nominální výkon: | 7,6 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 137,0 m3 |
| Účinnost: | 75,4 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,4 kg |
| Průměr odkouření: | 160 mm |
| Hmotnost: | 130,0 |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 691/642/594 |