Krbová vložka teplovodní Vesuvio II/12/2S - designové
dveře s rovným prosklením s výkonem do vody 12 kW.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0619018151000 |
| Dostupnost | 2 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová vložka teplovodní Vesuvio II/12/2S - celoskleněné dveře, s rovným podtmaveným prosklením,
s výkonem do vody 12,2 kW vytopí celý rodinný dům.
Celkový výkon je 15,7 kW, z toho 12,2 kW do vody a asi 3,5 kW do vzduchu.
Vložka je ocelová, dveře jsou designové s podtmaveným sklem, vystýlka z žárobetonu zajišťuje dokonalé spalování. Na dně je rošt s popelníkem.
Krbová vložka má odkouření nahoru pr. 160 mm a hrdlo pro připojení externího
přisávání vzduchu pr. 100 mm. Na hrdle sání vzduchu je osazena termostatická
klapka, která uzavře přívod vzduchu, jakmile teplota vody ve výměníku dosáhne
teploty 95°C. Tím se omezí hoření a zabrání přetopení vložky.
Přiváděný vzduch se rozděluje pod rošt, na oplach skla a do zadní stěny - terciální vzduch.
Regulace hoření Easy control je umístěna na čelní straně pod dvířky.
Teplovodní výměník je v horní části nad ohništěm. Pomocí patentovaného řešení
se stírací lištou snadno odstraníte z výměníku popel a saze bez nutnosti otevírat dveře.
Volitelné příslušenství: vychlazovací smyčka, která chrání vložku proti přetopení,
podstavec pro snadnější instalaci.
Krbová vložka Vesuvio II/12/2S s výměníkem může fungovat také pouze jako teplovzdušná
varianta bez napojení na výměník. Stačí vyměnitelný výměník vymontovat a nahradit
záslepkou (volitelné příslušenství).
Možnost dodání topidla včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rovné |
| Nominální výkon: | 15,7 kW |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Výkon výměníku: | 12,2 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 40,0 l |
| Vytápěcí schopnost: | 280,0 m3 |
| Účinnost: | 81,7 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 4,6 kg |
| Průměr odkouření: | 160 mm |
| Hmotnost: | 214,0 |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 800/1217/538 |