Teplovodní krbová kamna Termorossella Plus Forno DSA - s troubou, s kamenným obkladem mají výkon teplovodního výměníku 8 kW.
| Výrobce | Nordica |
| Kód produktu | 7117363 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Teplovodní krbová kamna Termorossella Plus Forno DSA - Petra jsou kamna klasického designu s dvojím spalováním, s kamenným obkladem Petra a navíc s pečící troubou v horní části !
Kamna mají celkový výkon 11,1 kW, z toho do vody cca 8 kW a cca 3,1 kW do vzduchu, čímž mohou vytápět i celý dům. Objem teplovodního výměníku je 18,5 litrů vody.
Kamna mají vychlazovací smyčku, která funguje jako ochrana proti přehřátí v případě výpadku elektrické energie.
Horní deska kamen, čelní dvířka i topný štít jsou litinové, smaltované. Ohniště kamen je také
litinové, na dně je otočný rošt s popelníkem.
Nad ohništěm je zabudovaná pečící trouba s teploměrem o objemu 37 l, s prosklenými dvířky
pro kontrolu pečeného jídla.
Na horní desce je zabudovaná litinová varná plotýnka pro ohřev jídla.
Oplach skel předehřátým vzduchem zabraňuje jejich znečištění. Regulace hoření je jedním ovládacím prvkem.
Vývod kouřovodu je pouze z horní desky, pr. 130 mm.
Díky efektivnímu využití energie jsou kamna vhodná nejen pro běžné, ale i pro nízkoenergetické domy. Spolehlivé zásobování teplem i při nízkých venkovních teplotách je tak zaručeno. Krbová kamna Termorossella Plus Forno DSA dosahují rovnováhy mezi výkonem, spotřebou paliva a ohleduplností k životnímu prostředí.
Barevné varianty : keramika panna a bordo, petra - přírodní kámen
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina+kámen |
| Provedení: | barevný smalt |
| Nominální výkon: | 11,1 kW |
| Teplovodní výměník: | Ano |
| Výkon výměníku: | 8,0 kW |
| Objem vody ve výměníku: | 18,5 l |
| Vytápěcí schopnost: | 318,0 m3 |
| Účinnost: | 88,0 % |
| Průměr odkouření: | 130 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 242,0 kg |
| Maximální délka polen: | 35,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 3,0 kg |
| Trouba: | Ano |
| Varná plotýnka: | Ano |
| Vychlazovací smyčka: | Ano |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 559/1359/533 |
| Rozměr trouby v mm (š./v./hl): | 330/300/370 |