Teplovzdušný ventilátor AN3 II/pr.150 mm vč. termostatu
pro rozvod teplého vzduchu od krbu do dalších místností.
| Výrobce | Karl |
| Kód produktu | K401155 SET |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Teplovzdušný ventilátor AN3 II/pr.150 mm vč. termostatu pro rozvod teplého vzduchu od krbu do dalších místností. Výkon ventilátoru je 990 m3/hodinu.
AN II pracuje na plný výkon s můstkem - klemou (součástí dodávky) nebo v kombinaci
s regulátorem otáček. Ventilátor je poháněn energeticky úsporným elektronicky
komutovaným EC motorem nejnovější generace, který zaručuje až o 50 % nižší spotřebu
elektrické energie než standardní AC motor. Navíc je zde možnost integrace do systému
inteligentní budovy.
Otočný regulátor je napájen napětím 24 V z ventilátoru a nevyžaduje další zdroj.
Externí termostat lze umístit nezávisle na ventilátoru. S jeho svorkovnicí se propojí dvoužilovým kabelem. Termostat je součástí dodávky.
| Výkon: | 990 m3/hod. |
| Max. provozní teplota:: | 150°C |
| Průměr:: | 150 mm |
| Napětí:: | 230 V, 50 Hz |
| Hlučnost:: | 65 dB |
| Stupeň ochrany:: | IP20 |
| Materiál:: | pozinkovaný plech |
| Příkon:: | 120 W |
| Hmotnost:: | 8,3 kg |