Krbová kamna Tea v provedení pláště bílý smalt.
| Výrobce | Nordica |
| Kód produktu | 7119387 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna Tea - bílá v provedení pláště bílý smalt jsou dvouplášťová konvekční kamna
s dvojím spalováním a vysokou účinností. Kamna mají litinová dvířka a horní desku
s ohřívací plotýnkou. Litinové díly jsou smaltované.
Ohnitě je vyložené šamotovými tvarovkami, na dně je pohyblivý rošt a popelníkem,
regulace množství vzduchu pro hoření je spodním kolečkem a páčkou nad dvířky.
Kouřovod pr. 120 mm je pouze horní,
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Provedení: | barevný smalt |
| Nominální výkon: | 6,6 kW |
| Maximální výkon: | 7,9 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 200,0 m3 |
| Účinnost: | 88,5 % |
| Průměr odkouření: | 120 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 79,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Varná plotýnka: | Ano |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm /š./v./hl):: | 414/832/419 |