Celolitinový sporák Suprema v provedení černý smalt
s velkou troubou 78 l !
| Výrobce | Nordica |
| Kód produktu | Suprema černý smalt |
| Dostupnost | do týdne |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Celolitinový kuchyňský sporák Suprema - černý smalt vyniká vyjímečným designem a krásným provedením v černém smaltu ! Sporák krásně vynikne nejen v kuchyni, ale i v otevřených a propojených kuchyních s obývacím pokojem, kde slouží jako solitérní doplněk interiéru.
Prosklené topeniště je vlevo a smaltovaná trouba na pravé straně. Madla dvířek jsou chromovaná.
Dvířka, boky sporáku a rám jsou litinové a černě smaltované. Litina má výborné akumulační schopnosti, takže sporák dlouho drží teplo.
Dvě litinové varné plotny jsou precizně zabroušené. Kolem celé plotny je ozdobné chromované madlo, které se dá využít pro sušení utěrek nebo také pro zavěšení krbového nářadí.
Litinové topeniště je s roštem a popelníkem, Regulace výkonu sporáku je pomocí dvou šoupátek pro primární a sekundární vzduch. Do topeniště je ještě nasáván předehřátý terciální vzduch přes zadní stěnu pro lepší prohoření paliva a nižší emise výstupních spalin.
Pečící trouba o objemu 78 litrů je smaltovaná, takže povrch je odolný proti propálení a snadno se udržuje. Ve dvířkách trouby je integrovaný teploměr pro rychlou a přesnou kontrolu teploty. Sporák je vybaven mechanickou přepínací klapkou pro vaření nebo vaření a pečení. Spaliny tak odchází z topeniště rovnou pod plotnou do komína nebo pod plotnou a kolem pečící trouby
a následně v zadní části do komínu. Vývod kouřovodu je uprostřed horní nebo zadní.
Ve spodní části je vysunovací úložný prostor na dřevo nebo na plechy a rošty.
Doporučené palivo: dřevo, lisované ekobrikety.
Možnost dodání sporáku včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Nominální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 258,0 m3 |
| Rozsah výkonu: | 12,0 kW |
| Účinnost: | 87,7 % |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 743,0 mm |
| Trouba: | Ano |
| Objem trouby: | 78,0 l |
| Provedení: | ohniště vlevo |
| Hmotnost: | 220,0 kg |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Obrat paliva: | 2,4 kg/h |
| Maximální délka polen: | 35,0 cm |
| Rozměr trouby v mm: (š./v./hl.: | 436/418/430 |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 974/860/660 |