Moderní krbová kamna Sone G H - plech s designovým prosklením dvířek a horním nástavcem.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | SONXEH 30 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Moderní krbová kamna SONE G H - plech jsou kamna tvaru elipsy, s horním nástavcem,
Kamna jsou rozměrově o něco větší než kamna Laredo H, mají také velké designové podtmavené prosklení oblých dvířek. Kamna SONE G H jsou vhodná do větších interiérů.
Do horní části kamen nad ohniště lze doplnit akumulační tvarovky (73 kg) pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.
Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Moderní potištěné sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky.
Na horní desce je zavírací mřížka pro konvekční proudění ohřátého vzduchu.
Ve spodní části je uzavíratelný dřevník pro uložení třísek a podpalu.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,3 kW |
| Maximální výkon: | 8,2 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 170,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 227,0 mm |
| Hmotnost: | 149,0 kg |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,9 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 73,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 628/1398/398 |