Moderní krbová kamna Sone G - keramika vlnka s obkladem z keramických kachlí a designovým prosklením dvířek.
| Výrobce | Romotop |
| Kód produktu | SONXE 11 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Moderní krbová kamna SONE G - keramika vlnka jsou kamna tvaru elipsy s moderním kachlovým obkladem ve tvaru vlnek. Na výběr je několik barevných glazur. Snadno tak kamna sladíte s vaším interiérem, kde mohou krásně vynikat.
Kamna jsou rozměrově o něco větší než kamna Laredo , mají také velké designové podtmavené prosklení oblých dvířek. Kamna SONE G jsou vhodná do větších interiérů.
Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Moderní potištěné sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky.
Ve spodní části je uzavíratelný dřevník pro uložení třísek a podpalu.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+keramika |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,3 kW |
| Maximální výkon: | 8,2 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 170,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 946,0 mm |
| Hmotnost: | 139,0 kg |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,9 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry (š./v./hl.): | 630/1079/398 |