Moderní krbová kamna Skive II s ohništěm na široko a úložným prostorem na dřevo.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0434715650000 |
| Dostupnost | do týdne |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Moderní krbová kamna SKIVE II v provedení černý plech jsou kamna s širokým designovým prosklením a ohništěm na polena dlouhá až 50 cm ! Kamna s terciálním spalováním vyniknou v každém moderním interiéru.
Díky uzavíratelnémi centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru a nedochází k tepelným ztrátám.
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem.
Velké čelní sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem pod dvířky. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.
Ve spodní části pod ohništěm je dostatečný úložný prostor na dřevo.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 12,0 kW |
| Maximální výkon: | 12,3 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 220,0 m3 |
| Účinnost: | 77,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 683,0 mm |
| Hmotnost: | 125,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 3,1 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 632/810/355 |