Izolační deska Skamotec 225 - 1000x610x30 mm
pro izolaci stavebních konstrukcí v krbech.
| Výrobce | Skamol |
| Kód produktu | SKT30 |
| Dostupnost | skladem |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Skamotec 225 - 1000x610x30 mm je lisovaná kalcium-silikátová tepelně
izolační deska pro odizolování stavebních konstrukcí v krbové nebo kamnové
obestavbě . Díky větší pevnosti ji můžete použít i jako stavební desku na plášť krbu.
Výhodou je rozměrová přesnost a snadné opracování - desky lze řezat nožem
nebo ruční pilkou. Pro lepení použijte lepidlo Promat K84.
Desky Skamotec se penetrují penetračním nátěrem Silapen pro snížení
nasákavosti a prašnosti a zvýšení soudržnosti před případnou aplikací další vrstvy.
| Hmotnost: | 4,1 kg |
| Objemová hmotnost: | 225,0 kg/m3 |
| Teplota použití: | 1 000,0 °C |
| Rozměr v mm:: | 1000x610x30 |
| Pevnost v tlaku:: | 2,8 MPa |
| Tepelná vodivost při 200°C:: | 0,07 W/mK |