Kamnářská omítka Silaterm Model/20 kg
s teplotní odolností 200°C.
| Výrobce | Silaterm |
| Kód produktu | Model20 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Kamnářská omítka Silaterm Model/20 kg bílé barvy je omítka s tepelnou odolností 200°C
a zrnitostí 0-0,6 mm. Lze ji nanášet až do vrstvy 30 mm . Dají se s ní vyrovnávat různé nerovnosti. Nanáší se nerezovým hladítkem, stáčí filcovým hladítkem a strukturuje molitanovým hladítkem. Doba zpracovatelnosti je cca 45 minut. Omítku lze napojit a opravovat bez viditelných vizuálních nežádoucích vlivů.
| Teplota použití: | 200,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 50,0 min. |
| Balení: | 20,0 kg |
| Barva obalu: | bílá |
| Zrnitost v mm:: | 0-0,6 |
| Spotřeba vody:: | 0,3 l / 1 kg |
| Vydatnost balení: | asi 16 m2 |
| Max. síla vrstvy:: | 30 mm |