Silaterm Hafťák/20 kg je žáruvzdorné lepidlo
do přímého kontaktu s ohněm.
| Výrobce | Silaterm |
| Kód produktu | Silaterm Hafťák/20 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Silaterm Hafťák/20 kg je kamnářské lepidlo tmavě šedé barvy, keramicko-hydraulické vazby do přímého kontaktu s ohněm, s tepelnou odolností do 1100 °C, které se používá pro zdění topenišť,
tahových systémů i druhých plášťů krbů a kamen, hlavně z keramických kachlů.
Doba zpracovatelnosti je cca 20-30 minut.
| Vazba: | hydraulicko-keramická |
| Teplota použití: | 1 100,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 25,0 min. |
| Balení: | 20,0 kg |
| Barva obalu: | bílá |
| Zrnitost v mm: | 0-1 |
| Spotřeba vody: | 0,25 l/ 1 kg |
| Maximální síla vrstvy: | 30 mm |