Kamnářská omítka Silaterm Doubleterm/5 kg
pro omítání i vlepení perlinky v jednom.
| Výrobce | Silaterm |
| Kód produktu | Doubleterm5 |
| Dostupnost | skladem |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Kamnářská omítka Silaterm Doubleterm/5 kg bílé barvy je omítka s hydraulickou
vazbou a s vysokou tepelnou odolností. Díky svému složení se používá jako
nosná vrstva pro perlinku a pohledová vrstva v jednom. Lze s ní bez obav srovnávat
nerovnosti povrchů. Dokáže odolávat vzniku trhlin a praskání do vrstvy až 50 mm.
Je vhodná pro interiéry i exteriéry. Lze ji napojovat bez vzniku viditelného přechodu,
což velmi usnadňuje opravy. Je také vhodná pro opravy starých historických struktur omítek
a jako modelovací omítku. Povrch je velmi pevný / oděruodolný.
Pro dostatek času na vytvoření dokonalého povrchu je doba zpracovatelnosti nastavena
na 120 min. DOUBLETERM byl navržen tak, aby byl uživatelsky maximálně přívětivý.
| Vazba: | hydraulická |
| Teplota použití: | 200,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 120,0 min. |
| Balení: | 5,0 kg |
| Barva obalu: | bílá |
| Zrnitostv mm:: | 0-0,5 |
| Spotřeba vody:: | 0,4 l / 1 kg |
| Spotřeba v síle vrstvy 1 mm:: | 1,2 kg |
| Max. síla vrstvy:: | 50 mm |