Litinová krbová kamna Shelburne slonová kost krásně vyniknou v každé domácnosti. Výkonem 9 kW jsou kamna vhodná do větších interiérů.
| Výrobce | Hergom |
| Kód produktu | HER-2074231 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 48 měsíců |
Litinová sálavá kamna Shelburne slonová kost - smalt jsou jednoplášťová kamna tradičního designu, s velkým prosklením s ozdobnou mřížkou. Krásná struktura litiny v lesklém smaltu slonová kost a jednoduché linie vyniknou v každé domácnosti. Díky detailně propracované zadní straně je možné kamna umístit i do středu pokoje.
Během topení se nahřeje celý litinový povrch kamen a teplo se šíří do okolí dlouhou dobu příjemným sáláním. Povrchová teplota kamen je vyšší než u konvekčních kamen.
Výkonem 9 kW jsou kamna vhodná do větších interiérů.
Ohniště kamen je vyloženo litinou s bílou reflexní povrchovou úpravou, na dně je rošt s popelníkem, nožky jsou výškově stavitelné.
Ovládání primárního vzduchu pod rošt a sekundárního vzduchu na oplach skla Airwash je jednou
páčkou ve spodní části. Kamna lze připojit na externí přísávání vzduchu při objednání adaptéru
(volitelné příslušenství).
Kamna se dodávají ve třech variantách povrchu - matný černý lak , hnědý smalt a smalt slonová kost.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina |
| Provedení: | barevný smalt |
| Nominální výkon: | 9,0 kW |
| Maximální výkon: | 13,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 260,0 m3 |
| Účinnost: | 79,2 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 637,0 mm |
| Hmotnost: | 178,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl.) : | 670/803/554 |