Moderní krbová kamna Scan-Line 95R bez podstavce nabízí mnoho variant umístění.
| Výrobce | Heta |
| Kód produktu | 80461250 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Moderní krbová kamna Scan-Line 95R ve tvaru kvádru, bez podstavce můžete usadit na ocelový podstavec nebo vyzděný sokl či lavici, případně kamna usadit do stávajícího otevřeného krbu.
Kamna s velkým designovým potištěným sklem, které maximalizuje pohled na tančící plameny,
vynikají precizní regulovatelností výkonu již od 2 kW , čistým spalováním s vysokou účinností včetně oplachu skla sekundárním vzduchem a komfortní obsluhou jedním ovládacím prvkem.
Kamna Scan-Line 95R mají bezroštovou konstrukci topeniště, díky které dochází k maximálnímu prohoření paliva s nízkými emisemi ve spalinách. Vystýlka kamen je z vermikulitu. Regulace vzduchu (primárního, sekundárního i terciálního) je páčkou pod dvířky.
Dvířka jsou litinová, samozavírací, otvírání dvířek je pomocí madla na boční straně.
Kouřovod pr. 150 mm je možné napojit nahoru nebo dozadu, přívod externího vzduchu pr. 100 mm
je možné ze spodní nebo zadní strany kamen pomocí adaptéru (volitelné příslušenství).
Volitelné příslušenství: ocelová lavice š. 102 cm, ocelová lavice š. 170 cm, 2-dílný adaptér
externího přívodu vzduchu pro spodní napojení, adaptér externího přívodu vzduchu pro zadní napojení,
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 95R:
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,5 kW |
| Maximální výkon: | 9,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 180,0 m3 |
| Účinnost: | 80,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 333,0 mm |
| Hmotnost: | 126,0 kg |
| Maximální délka polen: | 50,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,9 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 760/599/433 |