Krbová kamna Scan-Line 920S - s akumulací, obklad pískovec Greywood jsou ideálním řešením pro vytápění středně velkých domů.
| Výrobce | Heta |
| Kód produktu | 8059-028562+8059KON2201 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Novinka - Kulatá krbová kamna Scan-Line 920S - s akumulací, obklad pískovec Greywood 360° vynikají minimalistickým designem a oválným keramickým sklem, které maximalizuje pohled na tančící plameny. V horní části je integrovaná jedna sada akumulace (25 kg) pro prodloužení sálání tepla do prostoru a další dvě sady (50 kg) je možné doobjednat. Masivní kamenný obklad je i ze zadní strany, takže kamna mohou být umístěna volně v prostoru a jsou pohledová ze všech stran.
Kamna nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu již od 3 kW, čisté spalování s vysokou účinností vč. oplachu skla sekundárním vzduchem a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem. Pískovec Greywood je akumulační materiál, takže nahřátý plášť dlouhou dobu drží teplo.
Kamna mají oválná litinová dvířka. roštovou konstrukci topeniště, vystýlku z vermikulitu, otočný litinový rošt, pod ohništěm je patentovaný utěsněný popelník o objemu 5 l, takže nemusíte popel vynášet po každém topení. Popelník je schovaný ve výsuvné spodní zásuvce . Na horní desce je ocelová uzavíratelná mřížka pro proudění teplého vzduchu, kterou po dohoření kamen zavřete, aby se kamna nevychlazovala a dlouho předávala teplo pozvolným sáláním do interiéru.
Otvírání dvířek je pomocí kliky, která je decentně schovaná pod dvířky a je i během topení studená. Regulace vzduchu je kolečkem pod dvířky, které je potaženo speciálním nehořlavým materiálem, tak, aby při obsluze kamen nedocházelo k popálení.
Samozřejmostí je možnost napojení externího přívodu vzduchu, kouřovod je pouze horní.
Volitelné příslušenství: celoskleněná dvířka, 2 sady akumulace (2x 25 kg)
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 920S - s akumulací, obklad pískovec Greywood 360°:
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina+pískovec |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,8 kW |
| Maximální výkon: | 10,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 200,0 m3 |
| Účinnost: | 83,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 335,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,5 kg |
| Akumulace: | Ano |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulačních prvků: | 25,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 516/1669/516 |