Krbová kamna Scan-Line 920B - s troubou, s akumulací, obklad mastek jsou ideálním řešením pro vytápění středně velkých domů.
| Výrobce | Heta |
| Kód produktu | 8059-028565+8059KON1207 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Novinka - Kulatá krbová kamna Scan-Line 920B - s troubou, s akumulací, obklad mastek 360° vynikají minimalistickým designem a oválným keramickým sklem, které maximalizuje pohled na tančící plameny. Nad ohništěm je zabudovaná pečící trouba. Masivní kamenný obklad je i ze zadní strany, takže kamna mohou být umístěna volně v prostoru a jsou pohledová ze všech stran.
Kamna nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu již od 3 kW, čisté spalování s vysokou účinností vč. oplachu skla sekundárním vzduchem a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem. Mastek je akumulační materiál s výbornými akumulačními vlastnostmi, takže nahřátý plášť dlouhou dobu drží teplo.
Kamna mají oválná litinová dvířka. roštovou konstrukci topeniště, vystýlku z vermikulitu, otočný litinový rošt, pod ohništěm je patentovaný utěsněný popelník o objemu 5 l, takže nemusíte popel vynášet po každém topení. Popelník je schovaný ve výsuvné spodní zásuvce.
Pečící trouba má nastavitelný rošt a unikátní klapku, která vytváří konvekci a zároveň odstraňuje
kondenzaci při pečení pokrmů.
Do horní části pod troubu je možné navíc vložit 1 sadu akumulačních kamenů )25 kg) pro prodloužení předávání tepla do prostoru.
Na horní desce je ocelová uzavíratelná mřížka pro proudění teplého vzduchu, kterou po dohoření kamen zavřete, aby se kamna nevychlazovala a dlouho předávala teplo pozvolným sáláním do interiéru.
Otvírání dvířek je pomocí kliky, která je decentně schovaná pod dvířky a je i během topení studená. Regulace vzduchu je kolečkem pod dvířky, které je potaženo speciálním nehořlavým materiálem, tak, aby při obsluze kamen nedocházelo k popálení.
Samozřejmostí je možnost napojení externího přívodu vzduchu, kouřovod je pouze horní.
Volitelné příslušenství: celoskleněná dvířka, 1 sada akumulace (25 kg)
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 920B - s troubou, s akumulací, obklad mastek 360°:
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina+mastek |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,8 kW |
| Maximální výkon: | 10,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 200,0 m3 |
| Účinnost: | 83,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 344,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,5 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 516/1669/516 |