Krbová kamna Scan-Line 910 - obklad mastek jsou ideálním řešením pro vytápění středně velkých domů.
| Výrobce | Heta |
| Kód produktu | 8059-028566+8059KON1206 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Novinka - Kulatá krbová kamna Scan-Line 910 - obklad mastek 360° vynikají minimalistickým designem a oválným keramickým sklem, které maximalizuje pohled na tančící plameny. Masivní kamenný obklad je i ze zadní strany, takže kamna mohou být umístěna volně v prostoru a jsou pohledová ze všech stran.
Kamna nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu již od 3 kW, čisté spalování s vysokou účinností vč. oplachu skla sekundárním vzduchem a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem. Mastek je akumulační materiál s výbornými akumulačními vlastnostmi, takže nahřátý plášť dlouhou dobu drží teplo.
Kamna mají oválná litinová dvířka. roštovou konstrukci topeniště, vystýlku z vermikulitu, otočný litinový rošt, pod ohništěm je patentovaný utěsněný popelník o objemu 5 l, takže nemusíte popel vynášet po každém topení. Popelník je schovaný ve výsuvné spodní zásuvce . Na horní desce je ocelová konvekční mřížka pro proudění teplého vzduchu.
Otvírání dvířek je pomocí kliky, která je decentně schovaná pod dvířky a je i během topení studená. Regulace vzduchu je kolečkem pod dvířky, které je potaženo speciálním nehořlavým materiálem, tak, aby při obsluze kamen nedocházelo k popálení.
Samozřejmostí je možnost napojení externího přívodu vzduchu, kouřovod je pouze horní.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 910 - obklad mastek 360°:
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | litina+mastek |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 6,8 kW |
| Maximální výkon: | 10,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 200,0 m3 |
| Účinnost: | 83,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Hmotnost: | 263,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,5 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 516/1214/516 |