Krbová kamna Scan-Line 8 - ocelové boky, boční prosklení jsou ideálním řešením pro vytápění nízkoenergetických domů.
| Výrobce | Heta |
| Kód produktu | 80565100 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Kulatá krbová kamna Scan-Line 8 - ocelové boky, boční prosklení vynikají minimalistickým designem a oválným keramickým sklem, které maximalizuje pohled na tančící plameny. Díky bočním sklům uviddíte plameny ze všech stran. Kamna nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu již od 2 kW , čisté spalování s vysokou účinností vč. oplachu skla sekundárním vzduchem a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem.
Kamna mají roštovou konstrukci topeniště, vystýlku z vermikulitu, pod ohništěm je za samostatnými dvířky patentovaný utěsněný popelník o objemu 5 l, takže nemusíte popel vynášet po každém topení. Horní deska kamen a oválná dvířka jsou litinové.
Otvírání dvířek je pomocí odnímatelné kliky. Regulace vzduchu je kolečkem pod dvířky, které je potaženo speciálním nehořlavým materiálem, tak, aby při obsluze kamen nedocházelo k popálení.
Samozřejmostí je možnost napojení externího přívodu vzduchu, kouřovod je horní nebo zadní.
Kamna lze objednat také s horní mastkovou deskou.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 8 - ocelové boky, boční prosklení:
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 4,5 kW |
| Maximální výkon: | 8,0 kW |
| Účinnost: | 81,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 875,0 mm |
| Hmotnost: | 106,0 kg |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,1 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 445/1011/445 |