Krbová kamna Scan-Line 7B jsou ideálním řešením pro vytápění menších nebo nízkoenergetických domů.
| Výrobce | Heta |
| Kód produktu | 80070002 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová kamna Scan-Line 7B s litinovými dveřmi a horní deskou se zaoblenou čelní stranou a velkým prosklením pro krásný pohled na tančící plameny jsou vhodná na vytápění menších prostor nebo nízkoenergtických domů. Kamna nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu již od 2 kW , čisté spalování s vysokou účinností vč. oplachu skla sekundárním vzduchem a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem.
Kamna mají otočný rošt, vystýlku z vermikulitu, pod ohništěm je za samostatnými dvířky patentovaný utěsněný popelník o objemu 8 l, takže nemusíte popel vynášet po každém topení.
Otvírání dvířek je pomocí nerezové kliky. Regulace primárního a sekundárního vzduchu je
dvěma páčkami na pravé zadní straně kamen.
Kouřovod lze napojit nahoru nebo dozadu, samozřejmostí je možnost napojení externího přívodu vzduchu.
Pod kamna je možné objednat také otevřený ocelový podstavec - zásobník na dřevo, vysoký 30 cm
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 7B :
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 4,0 kW |
| Maximální výkon: | 6,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 100,0 m3 |
| Účinnost: | 83,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 696,0 mm |
| Hmotnost: | 93,0 kg |
| Maximální délka polen: | 30,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,8 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 462/80/415 |