Krbová kamna Scan-line 1000 - obklad mastek jsou ideálním řešením pro vytápění středně velkých domů.
| Výrobce | Heta |
| Kód produktu | 80570000+8057KON1200 |
| Dostupnost | 3 týdny |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 60 měsíců |
Krbová kamna Scan-line 1000 - obklad mastek vynikají kompaktní velikostí a jemným minimalistickým a zároveň luxusním vzhledem zaoblených tvarů s širokým keramickým sklem, které maximalizuje pohled na tančící plameny. Kamna nabízí velice precizní regulovatelnost výkonu již od 3,5 kW , čisté spalování s vysokou účinností vč. oplachu skla sekundárním vzduchem a komfortní obsluhu jedním ovládacím prvkem. Mastek je akumulační materiál s výbornými akumulačními vlastnostmi, takže nahřátý plášť dlouhou dobu drží teplo.
Kamna mají na dně otočný rošt, pod ohništěm je utěsněný velký popelník o objemu 8 l, takže popel nemusíte vynášet pokaždém topení. Topeniště na polena dlouhá až 60 cm je vyloženo vermikulitovými tvarovkami.
Dvířka kamen jsou litinová. Otvírání dvířek je pomocí madla pod dvířky.
Ve spodní části je na vnitřní straně dvířek zavěšené krbové nářadí, takže máte vše během topení po ruce.
Regulace vzduchu je páčkou pod dvířky, která je potažena speciálním silikonem tak, aby při obsluze kamen nedocházelo k popálení.
Na horní desce kamen jsou otvory pro konvekční proudění ohřátého vzduchu do prostoru.
Kouřovod pr. 150 mm lze napojit nahoru/dozadu, samozřejmosti je možnost externího přisávání vzduchu pro hořeni.
Před kamna můžete na podlahu položit kalené podkladové sklo o velikosti 1276x716x6 mm.
PŘEDNOSTI KAMEN SCAN-LINE 1000 - obklad mastek:
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel+litina+kámen |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 7,7 kW |
| Maximální výkon: | 12,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 240,0 m3 |
| Účinnost: | 85,0 % |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 800,0 mm |
| Hmotnost: | 240,0 kg |
| Maximální délka polen: | 60,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,8 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 125,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 767/946/476 |