Krbová vložka Scan 1006 BB s moderním širokým prosklením je vhodná pro středně velké domy.
| Výrobce | Scan |
| Kód produktu | 30055730 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Moderní ocelová krbová vložka Scan 1006 BB s širokým moderním podtmaveným černým sklem a čistým spalováním představuje účinné a ekologii nezatěžující vytápění.
Krbová vložka je vyrobena ve stylovém, minimalistickém designu se zcela hladkou přední částí. Velké sklo umožňuje krásný pohled na tančící plameny. Jedná se o krbovou vložku vyvinutou na nejmodernějších a nejpokročilejších spalovacích principech.
Samozřejmostí je velice účinný oplach skla vzduchem proti usazeninám, terciální přisun vzduchu přes zadní stěnu a přívod vzduchu z exteriéru . Zaujme široká bezroštová spalovací komora pro velká polena až 60 cm , vystýlka z vermikulitu, plné dno bez roštu a regulovatelný výkon 3 – 8 kW. Regulace hoření je jednou elegantně schovanou skleněnou páčkou pod dvířky.
Volitelné příslušenství: krycí černý rámeček á 3590,-Kč
Možnost dodání krbové vložky včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | Ocel |
| Prosklení: | Rovné |
| Nominální výkon: | 7,0 kW |
| Výkon topeniště: | 8,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 160,0 m3 |
| Účinnost: | 77,0 % |
| Obrat paliva/hodinu: | 2,2 kg |
| Průměr odkouření: | 150 mm |
| Hmotnost: | 132,0 |
| Maximální délka polen: | 60,0 cm |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 800/470/438 |