Akumulační kamna Salzburg M II jsou výkonem 2,4 kW vhodná do nízkoenergetických domů.
| Výrobce | Nordpeis |
| Kód produktu | NP-100001 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Salzburg M II je další model z řady akumulačních kamen Salzburg .
Kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické a pasivní domy.
Základním principem těžkých akumulačních kamen je natápění kamen po dobu několika hodin menšími dávkami paliva, takže celý večer sledujete hořící dřevo.
U modelu Salzburg M II je to 5 dávek po 2 kg dřeva cca po 45 minutách.
Kamna jsou dodávána v základním provedení - nenatřený surový beton. Tento vzhled můžete zachovat nebo lze přetřít Betonovým nátěrem 2,2 kg.
Pod tento model je možné objednat spodní podstavu nebo niku na dřevo. Doplňky je nutné zadat při objednání kamen !
Velkou výhodou těchto akumulačních kamen je jejich rychlá instalace, která trvá cca 1 den,
bez nutnosti stavebního zásahu. Důležité je připravit dostatečně nosný betonový základ pod kamna,
která mají velkou hmotnost !
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál pláště: | pohledový akumulační beton |
| Průměrný hodinový výkon: | 2,4 kW |
| Dávka paliva: | 2,0 kg |
| Akumulace: | Ano |
| Doba výdeje tepla: | 20,0 |
| Účinnost: | 84,0 % |
| Hmotnost: | 590,0 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 245,0 mm |
| Externí přísun vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 678/1481/478 |