Akumulační kamna Salzburg C - rohové prosklení jsou výkonem 3,6 kW vhodná do menších objektů.
| Výrobce | Nordpeis |
| Kód produktu | NP-100118 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Salzburg C - rohové prosklení levé/pravé je další model z řady akumulačních kamen Salzburg .
Kamna jsou vhodná pro nízkoenergetické domy.
Základním principem těžkých akumulačních kamen je natápění kamen po dobu několika hodin menšími dávkami paliva, takže celý večer sledujete hořící dřevo.
U modelu Salzburg C je to 5 dávek po 3 kg dřeva cca po 45 minutách.
Kamna jsou dodávána v základním provedení - nenatřený surový beton. Tento vzhled můžete zachovat nebo lze přetřít Betonovým nátěrem 2,2 kg.
Velkou výhodou těchto akumulačních kamen je jejich rychlá instalace, která trvá cca 1 den,
bez nutnosti stavebního zásahu. Důležité je připravit dostatečně nosný betonový základ pod kamna,
která mají velkou hmotnost !
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál pláště: | pohledový akumulační beton |
| Průměrný hodinový výkon: | 3,6 kW |
| Dávka paliva: | 3,0 kg |
| Akumulace: | Ano |
| Doba výdeje tepla: | 13,0 |
| Účinnost: | 84,0 % |
| Hmotnost: | 936,0 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 540,0 mm |
| Externí přísun vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Maximální délka polen: | 35,0 cm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr v mm (š./v./hl): | 817/1770/567 |