Krbová kamna Salerno II s nízkým výkonem jsou vhodná pro nízkoenergetické domy !.
| Výrobce | Haas + Sohn |
| Kód produktu | 0420414580000 |
| Dostupnost | do týdne |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Krbová kamna SALERNO II - černý plech, skleněné horní víko jsou kamna s nízkým výkonem 4 KW a jsou proto vhodná do nízkoenergetických domů ! Kamna s terciálním spalováním vyniknou v každém moderním interiéru.
Díky uzavíratelnémi centrálnímu přívodu externího vzduchu do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru a nedochází k tepelným ztrátám.
Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, na dně je rošt s popelníkem.
Sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu je jedním ovládacím prvkem Easy control z boku kamen. Konstrukce kamen umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.
Na horní desce kamen je elegantní skleněné víko, ve spodní části pod ohništěm je úložný prostor na dřevo.
Možnost dodání kamen včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Provedení: | černý lak |
| Nominální výkon: | 4,0 kW |
| Maximální výkon: | 4,4 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 79,0 m3 |
| Účinnost: | 84,0 % |
| Průměr odkouření: | 120 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 860,0 mm |
| Hmotnost: | 92,0 kg |
| Maximální délka polen: | 28,0 cm |
| Obrat paliva/hodinu: | 1,1 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 100,0 mm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměr (š./v./hl.): | 506/993/386 |