Rovná deska Relax 3G - 700x220x40 mm je základní
stavební deska pro stavbu akumulačního krbu.
| Výrobce | Silaterm |
| Kód produktu | Rd70/40 |
| Dostupnost | skladem |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Rovná deska Relax 3G - 700x220x40 mm je základní stavební deska pro
stavbu akumulačního krbu a hypokaustu.
| Hmotnost: | 9,5 kg |
| Objemová hmotnost: | 1 350,0 kg/m3 |
| Teplota použití: | 500,0 °C |
| Rozměr v mm (dl./v./tl.): | 700/220/40 |
| Tepelná vodivost při 200°C: | 1,3 W/mk |
| Pevnost v tlaku: | 7,5 Mpa |