Rovná deska Relax 3G - 1000x250x50 mm je
stavební deska pro stavbu akumulačního krbu.
| Výrobce | Silaterm |
| Kód produktu | Rd100/50 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Rovná deska Relax 3G - 1000x250x50 mm je stavební deska pro
stavbu akumulačního krbu a hypokaustu.
| Hmotnost: | 18,0 kg |
| Objemová hmotnost: | 1 350,0 kg/m3 |
| Teplota použití: | 500,0 °C |
| Rozměr v mm (dl./v./tl.): | 1000/250/50 |
| Tepelná vodivost při 200°C: | 1,3 W/mk |
| Pevnost v tlaku: | 7,5 Mpa |