Kuchyňský sporák Rizzoli N94 Steel s černým lakovaným pláštěm.
| Výrobce | Rizzoli |
| Kód produktu | N94Steel |
| Dostupnost | do týdne |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Ocelový sporák Rizzoli N94 Steel - černý lak s proskleným ohništěm i troubou, o výkonu
8 (6 - 13) kW vyniká precizním zpracováním a certifikovaným systémem spalování Superflame.
Topeniště je kombinací masivní litiny a vysoce kvalitních šamotových tvarovek s otvory
pro proudění vzduchu do ohniště z obou stran. Pod pevným roštem je snadno odnímatelný
velký popelník. Ocelová varná plotna tl. 8 mm je precizně zabroušena, nad ohništěm jsou kruhové segmenty o pr. 238 mm. Kolem celé plotny je broušený nerezový rám tl. 30 mm a na čelní straně chromované ocelové madlo. Dvířka topeniště i trouby mají moderní podtmavené prosklení
a masivní dřevěné ručky.
Pečící trouba o objemu 40 litrů je nerezová, takže je odolná proti propálení a snadno se udržuje.
V troubě jsou teleskopické pojezdy pro lepší vysunutí plechu na nerezovém roštu.
Ve dvířkách trouby je integrovaný teploměr pro rychlou a přesnou kontrolu teploty.
Sporák je vybaven mechanickou přepínací klapkou pro vaření nebo vaření a pečení.
Spaliny tak odchází z topeniště rovnou pod plotnou do komínu nebo pod plotnou a kolem celé pečící trouby do spodní části a přes dvojité dno teprve do komína v zadní části.
Tato dlouhá cesta spalin - 2,7 m - zajišťuje dokonalé rovnoměrné prohřátí trouby s velkým množstvím žáruvzdorného materiálu a tím rovnoměrné pečení pokrmů ze všech stran.
Vývod kouřovodu pr. 130 mm je z horní desky uprostřed nebo zadní vpravo.
Ve spodní části po ohništěm je příruba pr. 100 mm pro napojení externího přívodu vzduchu pro hoření.
Regulace výkonu sporáku je pomocí jednoho ovládacího prvku pro primární a sekundární vzduch.
Ve spodní části sporáku je výsuvná zásuvka pro uložení dřeva.
Možnost dodání sporáku včetně montáže!
Při montáži do RD účtujeme nižší sazbu DPH !
| Materiál: | ocel |
| Nominální výkon: | 8,0 kW |
| Rozsah výkonu: | 13,0 kW |
| Vytápěcí schopnost: | 240,0 m3 |
| Účinnost: | 86,4 % |
| Průměr kouřovodu: | 130 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 740,0 mm |
| Trouba: | Ano |
| Objem trouby: | 40,0 l |
| Provedení: | ohniště vlevo |
| Hmotnost: | 194,0 kg |
| Externí přisávání vzduchu: | Ano |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Obrat paliva: | 2,1 kg/h |
| Maximální délka polen: | 33,0 cm |
| Rozměr v mm: (š./v./hl.): | 940/870/600 |
| Rozměr trouby v mm: (š./v./hl.: | 350/260/430 |