Žáruvzdorná malta Rath Hydromortel HK-0-1mm/25 kg
pro stavbu kamen a lepení velkoformátových obkladů na
plášť kamen.
| Výrobce | Rath |
| Kód produktu | RA-R98212K25 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Novinka ! Rath Hydromortel HK - 0-1 mm/25 kg je kamnářská malta se zvýšeným obsahem jílu, hydraulicko-keramické vazby, do přímého kontaktu s ohněm, s tepelnou odolností do 1200 °C, která je vhodná pro kompletní stavbu kachlových kamen - zdění topeniště, tahů i plášťů
akumulačních kamen, sporáků .
Malta je lepivější a jemnější než malta Universal Super a vyznačuje se vysokou přilnavostí k materiálům (šamot, keramika, přírodní kámen), proto je vhodná i k lepení velkoformátových kachlů, kamenných obkladů na plášť kamen.
Doba zpracovatelnosti je cca 50 minut.
Zpracování: Malta se musí za sucha promíchat. Rozdělané lepidlo nechat asi 30 minut odstát,
aby se rozložily jemné částečky. Doporučuje se rozmíchat pouze takové množství, které stihnete
rychle zpracovat. Malta se nanáší zubou stěrkou vždy na oba spojované materiály.
| Vazba: | hydraulicko-keramická |
| Teplota použití: | 1 200,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 50,0 min. |
| Balení: | 25,0 kg |
| Barva obalu: | tmavě zelená |
| Zrnitost v mm: | 0-1 |
| Spotřeba vody: | 0,2-0,3 l/kg |
| Tloušťka spáry: | 3 - 40 mm |
| Doba zpracovatelnosti: | 50 min |