Rath Hafnerkleber Profix ke stavbě plášťů krbů a akumulačních kamen.
| Výrobce | Rath |
| Kód produktu | RA-RHZUA895 |
| Dostupnost | do týdne |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Žáruvzdorné lepidlo Rath Hafnerkleber Profix/20 kg je lepidlo s hydraulickou vazbou
určené k lepení plášťů krbů a akumulačních kamen technologií se vzduchovou mezerou i bez vzduchové mezery.
Lze jej použít i k lepení tahového systému, ale pouze v místech, kde bude teplota do 350°C.
Lepidlo dosahuje už po krátkém čase vysoké pevnosti spoje.
Lepidlo se musí předem za sucha promíchat !
| Vazba: | hydraulická |
| Teplota použití: | 350,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 12,0 min. |
| Balení: | 20,0 kg |
| Barva obalu: | fialová |
| Zrnitost v mm: | 0-0,5 |
| Spotřeba vody: | 5-6 l/20 kg |