Izolační deska Promasil 950 KS Profi - 1000x500x50 mm
pro izolaci stavebních konstrukcí v krbech.
| Výrobce | Promat |
| Kód produktu | 45003 |
| Dostupnost | skladem |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Promasil 950 KS Profi - 1000x500x50 mm je kalcium-silikátová tepelně
izolační deska pro odizolování stavebních konstrukcí v krbové nebo kamnové
obestavbě. Výhodou je rozměrová přesnost a snadné opracování - desky lze řezat nožem
nebo ruční pilkou.
Desky Promasil se penetrují penetračním nátěrem Promafour - Primer pro snížení
nasákavosti a prašnosti a zvýšení soudržnosti před případnou aplikací další vrstvy.
Pro lepení použijte lepidlo Promat K84.
Desky Promasil 950 KS Profi nejsou určené pro stavbu pláště krbů a kamen!
Promasil 950 KS Profi je zdravotně nezávadným materiálem dle certifikace
DiBt Berlin č. Z-43.14-139.
| Hmotnost: | 6,1 kg |
| Objemová hmotnost: | 245,0 kg/m3 |
| Teplota použití: | 950,0 °C |
| Rozměr v mm:: | 1000x500x50 |
| Pevnost v tlaku:: | 1,2 MPa |
| Tepelná vodivost při 200°C:: | 0,100 W/mK |