Žárobetonová směs Probet ZBH 120/25 kg pro
vyzdívky kotlů a pecí.
| Výrobce | P-D Refractories |
| Kód produktu | ProbetZBH120 |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Žárobetonová směs Probet ZBH 120/25 kg je vhodná pro vyzdívky kotlů
a vyskoteplotních pecí. Teplota použití až do 1200°C.
Návod k použití:
Před použitím se doporučuje rozmíchat suchou směs cca 1-2 minuty.
Potom přidat asi 3/4 doporučeného množství vody, míchat cca 1 minutu, potom
postupně dolít zbytek vody. Celková doba míchání by měla být cca 3-5 minut.
Vhodné množství vody je 10% objemu.
Při plnění forem je vhodné vibrovat, ale povrch neuhlazovat!
Doba zpracování je cca do 30 minut. Tuhnutí žárobetonu probíhá cca 8-12 hodin
při teplotě nad 5°C. Po cca 24 hodinách je možné výrobek zahřívat.
Překlady v krbech je možné armovat tenkými dráty.
Používá se pro tloušťky do 150 mm.
| Vazba: | chemická |
| Teplota použití: | 1 200,0 °C |
| Doba zpracovatelnosti: | 30,0 min. |
| Balení: | 25,0 kg |
| Zrnitost v mm:: | 0-3 |
| Spotřeba vody:: | 12-13 l/100 kg |