Modulární krbová sestava Praha s třístranným prosklením je vhodná do menších interiérů.
| Výrobce | Nordpeis |
| Kód produktu | NP-100092 |
| Dostupnost | 4-6 týdnů |
| Doprava | zdarma |
| Záruční lhůta | 24 měsíců |
Modulární krbová sestava Praha s třístranným prosklením a úložným prostorem na dřevo ve spodní části je kombinací konvekčního a sálavého topení.
Výkonem 5,7 kW (3-9) je vhodná do menších interiérů.
Díky modulárnímu řešení konstrukce je instalace logicky uspořádaná a rychlá, většinou bez nutnosti stavebního zásahu zabere cca 1 den.
Jádrem krbu je ocelová krbová vložka Nordpeis N-21U s třístranným prosklením a bočním otvíráním
dvířek s panty na levé čelní straně, Ohniště vyložené žáruvzdornými tvarovkami Thermotte je bezroštové, externí přisávání vzduchu ve spodní části je volitelné spodní/zadní, regulace hoření je jednou páčkou pod dvířky. Kouřovod lze napojit nahoru nebo dozadu.
Záklop obestavby tvoří odvětrávací mřížka, přes kterou do prostoru proudí ohřátý vzduch, Zároveň se nahřívá betonový plášť krbu a pozvolně sálá do prostoru.
Pro prodloužení akumulace lze sestavu doplnit akumulační masou Powerstone (52 kg) - pouze při zadním napojení kouřovodu.
Sestavu Praha můžete doplnit přídavným modulem pro zvýšenou verzi, který se usadí nahoru a celková výška sestavy je pak 238 cm (celková váha 317 kg).
Povrch betonových dílců je typický surový beton. V případě požadavku dosažení jednotného vzhledu je možné povrch natřít doporučeným Betonovým nátěrem na krby .
| Materiál pláště: | pohledový akumulační beton |
| Průměrný hodinový výkon: | 5,7 kW |
| Dávka paliva: | 1,3 kg |
| Dodatečná akumulace: | Ano |
| Hmotnost akumulační sady: | 52,0 kg |
| Účinnost: | 83,0 % |
| Hmotnost: | 253,0 kg |
| Průměr kouřovodu: | 150 mm |
| Odkouření horní: | Ano |
| Odkouření zadní: | Ano |
| Osa zadního odkouření: | 1 355,0 mm |
| Externí přísun vzduchu: | Ano |
| Průměr externího přívodu vzduchu: | 80,0 mm |
| Maximální délka polen: | 40,0 cm |
| Druh paliva: | dřevo, lisované ekobrikety |
| Rozměry v mm (š./v./hl): | 554/1750/463 |